Deze website maakt gebruik van cookies. Voor meer informatie: lees ons cookie-beleid of verberg deze melding. ×

Domaine de Dames organiseren Pre­loved Market

5 april 2025 Dick de Klerk Kijk op Krimpen

20250405_130625

Lions club Domaine des Dames organiseren op zaterdag 5 april een pre-loved market. Een soort pop-up store met mooie spulletjes en tweedehands kleding. Twee dames van de Lions Club Domaine de Dames vertelden er enthousiast over: ‘Nou, er is heel veel te doen. We zijn vanmorgen van start gegaan om 10 uur met de verkoop van kleding om 11 uur en om één uur een modeshow. Dus willen Mensen vooral uitnodigen om lekker te komen, snuffelen en mooie pareltjes eruit te vissen.’ 

DE DAMESKLEDING 

De kleding die er hangt is afkomstig van de leden van de LIONSclub. Vrienden, familie en buren hebben ook kleding gedoneerd. Kleding die echt nog wel een ronde mee kan. ‘We hebben In de pareltjeshoek hebben we prachtige jurken. We hebben jassen, rokjes nou met het mooie weer van afgelopen week. Heerlijke zomerjurkjes. Ja, echt fantastische dingen hebben we aangeboden gekregen.’ De kleding kan ook gewoon gepast worden, want ook aan een omkleedruimte is gedacht.  

OPBRENGST

De kledingstukken in ‘de pareltjeshoek’ zijn apart geprijsd, dus daar hebben we geen geen uniforme prijzen voor. In de zaal zelf hebben we alles gesorteerd op broekenrokken, bloezen. Daar hangen prijslijsten, zo kunnen bezoekers meteen aflezen wat de kosten zijn. Met vanaf prijzen van 2 tot 57 euro hoef je het voor de prijs niet te laten. De opbrengst van de markt is voor Het inloophuis de IJssel. 

De pre-loved market is nog tot 15.30 uur te bezoeken.  

Ander nieuws van Kijk op Krimpen

Kijk op Krimpen aflevering 679

Zonnig weer dit weekend

Kijk op Krimpen, editie 678 van 10 mei 2025

Weekendweerbericht

Bevrijdingsweerbericht

Meer nieuws in het archief van: Kijk op Krimpen

Meer informatie

Meer informatie over de LOK programma's bij dit artikel: Kijk op Krimpen