Deze website maakt gebruik van cookies. Voor meer informatie: lees ons cookie-beleid of verberg deze melding. ×

LOK-schijf

De LOK-schijf is de LOK tip van de week.

Gone, gone,gone (David Guetta, Teddy Swims, Tones and I)

De LOK schijf van 30 oktober 2025

David Guetta, onlangs nog voor de vijfde keer uitgeroepen tot The World’s No.1 DJ door DJ Mag, koppelt dit keer zijn dance-DNA aan soul en gospel. Op het nummer schuift Guetta zijn beats subtiel naar de achtergrond en geeft de volle spotlights aan zijn vocale gasten: Teddy Swims en Tones And I.
Swims, nog altijd niet weg te slaan uit de Billboard Hot 100 met zijn wereldhit 'Lose Control' (110 weken genoteerd, 6x platina) – opent met zijn kenmerkende, doorleefde stem. Tones And I, die in 2019 met 'Dance Monkey' wekenlang de Megasingle Top-100 aanvoerde, matcht zijn intensiteit met haar expressieve zang. De combinatie levert een krachtige soulpoptrack op, waarin gospelkoortjes, sax en housekeys samenvloeien tot een anthem over giftige liefde: “I only want you when you’re gone, gone, gone.”
Voor Tones And I is dit haar grote comeback, en met Guetta’s hitinstinct en Swims’ emotionele delivery lijkt  het de internationale anthem van het najaar te worden. Nu in ieder geval LOKSCHIJF.

http://David Guetta, Teddy Swims, Tones and I - Gone Gone Gone

 

De LOK schijf wordt iedere zaterdag bekend gemaakt in in Kijk op Krimpen rond 11:00 uur en is onder andere te horen in Happy Hour en Decennium Dick.

De laatste 10 LOK-schijven

In my World (Afrojack & Aloe Blacc)

3 december 2025

Morning (Son Mieux)

26 november 2025

Eyes closed (Jisoo & Zayn )

19 november 2025

Glas (Bløf & Racoon)

12 november 2025

Rubberband man (Mumford & Sons, Hozier)

5 november 2025

Gone, gone,gone (David Guetta, Teddy Swims, Tones and I)

30 oktober 2025

How am I gonna love myself (The Indien ft. Marcel Veenendaal)

22 oktober 2025

(Man) What a Woman (Davina Michelle)

15 oktober 2025

Ik moet gaan (Pommelien Thijs)

9 oktober 2025

Stay (Myles Smith)

1 oktober 2025