17 Miljoen Mensen (Davina Michelle & Snelle)
De LOK schijf van 25 maart 2020
Zangeres Davina Michelle (Michelle Davina Hoogendoorn, Rotterdam, 12 november 1995) en rapper Snelle (Lars Bos, Gorssel, 3 oktober 1995)
hebben Nederland behoorlijk stil gekregen met hun eigen versie van het nummer "17 Miljoen Mensen" (oorspronkelijk "15 Miljoen Mensen" van Fluitsma & Van Tijn). De twee brachten het nummer samen ten gehore in een leeg Ahoy, en als je de opnames daarvan nog niet hebt gezien, wil je dat echt even doen.
Ook de concerten van Davina Michelle zijn de komende tijd gecanceld, en dat zette de zangeres aan het denken: "We zijn meteen gaan bedenken hoe we uit deze situatie toch een klein sprankje positiviteit kunnen halen", aldus de zangeres. En daaruit kwam het volgende idee: een vierdelige reeks concerten in een leeg Ahoy, met verschillende gastartiesten zoals Snelle, DI-RECT, Maan en Alain Clark. Elk concert sluit de zangeres af met een eigen versie van "17 Miljoen Mensen".
Tijdens het eerste concert was het de eer aan Snelle om dit nummer met Davina te zingen, en dat heeft toch goed uitgepakt. De twee artiesten, die met de lyrics een gevoelige snaar raken, ontroeren vele kijkers. LOKSCHIJF!