We are one (ole ola) (Pitbull ft Jennifer Lopez)
De LOK schijf van 24 mei 2014
Pitbull heeft afgelopen week zijn nieuwe single 'We are One (Ole Ola)' onthuld. Het lied is een samenwerking met Jennifer Lopez en de Braziliaanse zangeres Claudia Leitte en tevens het officiële lied voor het WK voetbal in Brazilië dat over enkele weken begint.
Ondanks dat het lied na een paar uur al een miljoen keer bekeken werd zijn de reacties op het WK-lied wisselend. De Cubaans-Amerikaanse Pitbull zingt en rapt op het nummer, J-Lo zingt in het Engels en Leitte in het Portugees.
Tijdens het vorige WK van 2010 in Zuid-Afrika zorgde Shakira voor het officiële lied. 'Waka Waka (This Time for Africa)' werd toen wereldwijd een grote hit. Dus deze LOKSCHIJF wordt wereldwijd gedraaid en ..... een hit!