Dit is de kabelkrant van de Lokale Omroep Krimpen, die dagelijks, via het kabelnet, actueel wordt uitgezonden in Krimpen- en Ouderkerk aan den IJssel. Nieuwstips en/of berichten voor de kabelkrant kunt u sturen naar: LOK, red. kabelkrant, Postbus 279, 2920 AG Krimpen a/d IJssel of faxen naar: 0180 55 20 11. E-mail: lok@bit-ic.nl Web-site: www.lokaleomroepkrimpen.nl.
Het weer
Woensdag nog een enkele kans op buien eventueel met onweer. Later op de dag droog en zonnige perioden. Temperatuur 19 graden. Matige westelijke wind.
Donderdag eerst droog, later op de dag wat regen.Temperatuur 19 graden. Matige zuidwestelijke wind.
Olieprijs omlaag door Ernesto
Aangezien de tropische storm Ernesto de olievelden in de Golf van Mexico niet langer bedreigt is de prijs van een vat olie gedaald tot onder de 70 Amerikaanse dollar.
De werknemers keren terug naar de eerder ontruimde olieplatvorms.
Nieuwe paspoort
Op maandag is eenderde van de pasfoto's voor het nieuwe paspoort afgekeurd. De pasfoto's moeten recht van voren zijn genomen en men mag er niet lachend opstaan.
Het biometrische paspoort bevat een chip waarop naast de persoonsgegevens ook de foto van de houder staat. Kosten: ruim 47 euro.
Bijstandsfraude
Nijmegen heeft vorig jaar 3,3 miljoen euro aan fraude met bijstandsuitkeringen opgespoord door scherpere controles.
Men wil dit geld gebruiken door gezinnen met een minimum inkomen, met kinderen op de middelbare school, te steunen.
Bij de controle bleek 20 % van de aanvragen voor bijstand niet terecht.
Nacht van de Horeca groot succes
Het evenement "Nacht van de Horeca" dat afgelopen zaterdag in de Stormpolder gehouden werd is vrijwel vlekkeloos verlopen.
Zo'n 2500 mensen bezochten het evenement.
De bedoeling van de organisatoren is dit evenement een jaarlijkse happening te maken.
Heropening Zijdeweg
Maandag 28 augustus heeft gedeputeerde Martin Huls van provincie Zuid-Holland de Zijdeweg tussen de provinciale weg en Ouderkerk heropend.
Onder het nieuwe asfalt is een dikke laag piepschuim aangebracht om verzakking in de slappe veengrond tegen te gaan. De weg was in de loop der jaren zo'n 90 centimeter ingezakt.
Viswedstrijd
Visvereniging De Samenwerking organiseert op zaterdag 2 september een viswedstrijd voor het Open Kampioenschap van Krimpen 2006. Inschrijven t/m vrijdag 1 september en info bij Bas Bonte of tel. 518391, inschrijfgeld 15 euro.
De loting is tussen 06.30 en 08.00 uur bij eetcafé Santas waar ook de prijsuitreiking plaats zal vinden.
Open monumentendag 2006
Zaterdag 9 september is er weer Open Monumentendag. Van 10.00 tot 16.00 uur is er in en rond het Streekmuseum aan de IJsseldijk feest. Hiermee sluit Krimpen a/d IJssel zich aan bij het landelijke thema "Feest". Met de volgende activiteiten: Ereboog versieren voor kinderen Appeltaartbakken Fietspuzzeltocht Openstelling IJsseldijkkerk Gratis vaartocht
Activiteiten kinderboerderij
Zaterdag 2 september is er weer het najaarsfeest inKlein Boveneind. Deze dag staat dit jaar in het teken van de papegaai, waarmee je zelfs op de foto kan.
Andere activiteiten zijn betonfiguren, chocolaterie Sharon, een imker, een rommelmarkt en kan je je laten schminken. Tevens staat er een groot springkussen.
De activiteiten zijn van 10.00 to 15.30 uur.
Nieuw vaartuig zeehavenpolitie
Zaterdag 2 september om 16.30 uur doopt mevrouw Opstelten het nieuwste schip van de zeehavenpolitie, de P5. Locatie: Kop van Zuid, t.o. hotel New York.
De nieuwe aanwinst is volledig afgestemd op de specifieke wensen van de zeehavenpolitie en haar werk in de Rotterdamse haven en deels ook op zee.
Wereldhavendagen 2006
Op 1, 2 en 3 september zijn er in Rotterdam weer de wereldhavendagen. Het thema is dit jaar: “Grenzen verleggen in de Wereldhaven”. De bezoeker zal hierbij ervaren hoe de Rotterdamse haven zich continu blijft ontwikkelen en zo zijn grenzen steeds verder verlegt. Middels bedrijfs-demonstraties en -presentaties op de kades en spectaculaire shows op het water krijgt men een breed en realistisch beeld van de World Port Europe.
DCV D1 derde op internationaal toernooi
Zaterdag 26 en zondag 27 augustus streden in Antwerpen op een groot internationaal voetbaltoernooi 24 teams om de OLVE Flanders-Cup 2006.
DCV D1 eindigde hierbij op een uitstekende derde plaats. Winnaar werd Esztergom uit Hongarije.
Dringend comitéleden nodig
Het comité in Krimpen aan den IJssel van het Prinses Beatrix Fonds heeft dringend behoefte aan nieuwe leden.
Zij verzorgen de collecte van het PBF van 10 tot 16 september.
Neemt u a.u.b. contact op met de heer Priem, tel. 512476.
Rommelmarkt Ouderkerk
Scouting Christiaan de Wet houdt zaterdag 9 september de eerste ScoutFair bij het clubhuis. Er is een rommelmarkt, een hobbymarkt en activiteiten voor en door scouts.
Men heeft nog spullen nodig voor de rommelmarkt. Elke zaterdag van 12 tot 16 uur kunt u hiervoor terecht bij het clubhuis aan de Sportlaan 1. Verdere info: tel. 682932.
LOK-Radio
Naast deze kabelkrant produceert de Lokale Omroep Krimpen (LOK) ook radiouitzendingen. LOK-Radio is te ontvangen via:
- Kabel
87.5 MHz
Stereo met RDS
- Ether
106.0 MHz
Stereo met RDS
Heeft u berichten, stuur deze naar: LOK, red. radio, Postbus 279, 2920 AG Krimpen aan den IJssel, fax: 0180 - 552 011. Info: www.lokaleomroepkrimpen.nl e-mail: lok@bit-ic.nl
Dit is een afdruk van de pagina "kabelkrant archief 2006" d.d. 12 mei 2026 14:35:56 met URL: https://www.lokaleomroepkrimpen.nl/rel4/kabelkrant.asp?menuid=38&dag=30&maand=8&command=archief&jaar=2006