kabelkrant archief 2012

De kabelkrant is gestopt per 16/7/2024

selecteer uit het archief
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Zondag 12 februari

Dit is de kabelkrant van de Lokale Omroep Krimpen, die dagelijks, via het kabelnet, actueel wordt uitgezonden in Krimpen aan den IJssel.
Nieuwstips en/of berichten voor de kabelkrant kunt u sturen naar:

LOK redaktie kabelkrant, Postbus 279,
2920 AG Krimpen a/d IJssel,
tel. 55 21 11, fax: 55 20 11,
E-mail: info@lokaleomroepkrimpen.nl,
www.lokaleomroepkrimpen.nl.

Het weer

Zondag is er vanuit het noorden lichte sneeuw, later gedeeltelijk overgaand in motregen.
Op bevroren ondergrond betekent dit IJZEL.
De temperatuur wordt ca. plus 3 graden.
De wind is zwak tot matig uit richtingen tussen zuidwest en noordwest.

De komende dagen valt er regelmatig neerslag. De temperaturen zijn normaal voor de tijd van het jaar.
In de nacht en vroege ochtend kans op gladheid.

Gladde wegen verwacht door dooi

Vanwege de dooi die vandaag, zondag, inzet worden gladde wegen verwacht. "Het wegdek is nog onder de nul graden, dus zodra er sprake is van neerslag kan het glad worden", zegt een woordvoerder van Weeronline.

Vanuit het noorden trekt sneeuw het land binnen. Rond het middaguur ligt de grens van de neerslag naar verwachting op de lijn Goes-Doetinchem. In de loop van de avond bereikt de sneeuw ook het zuiden van Limburg.


Rabobank Sportprijzen 2011

De Rabobank Krimpenerwaard/IJssel en Lekstreek Sportprijzen 2011 werden vrijdagavond tijdens een feestelijke bijeenkomst uitgereikt.
De aanmoedigingsprijs ging naar Ruben Kooy, voetbal.

Sporttalent: Eline Antonissen, waterpolo.
Sportploeg: Heren 1 van TCK Krimpen, tennis.
Sportvrouw: Kirsten Heerdink, rohnradturnen.
Sportman: Ard Neven, schaatsen.
(zie foto's)

Duizenden rijden Molentocht

Duizenden schaatsliefhebbers hebben zaterdag de dertiende editie van de Molentocht in de Alblasserwaard gereden. Men kon kiezen uit afstanden van 25, 50 en 75 kilometer. De stempelposten sloten om vijf uur.
Ongeveer achttienduizend geregistreerde schaatsers verschenen in de loop van de dag aan de start.
Enkele tientallen mensen liepen botbreuken op bij ongelukkige valpartijen op het ijs.
Het aantal ernstige ongevallen viel mee.



Minder animo voor Valentijnsdag

De animo voor Valentijnsdag lijkt te vervagen. Vergeleken met vorig jaar zijn minder mensen van plan iets aan deze dag van de liefde te doen.

De meeste Nederlanders vinden het maar commerciële onzin, blijkt uit een onderzoek van Q&A Research & Consultancy

Rietsnijden, griendhakken en wilgenknotten

Zaterdagochtend werd er hard gewerkt in de Krimpense Biesbosch. In deze oeverzone tussen het natuurgebied Stormpoldervloedbos en de voormalige Stormpolderdijk waren tussen 10.00 uur en 13.00 uur medewerkers van het Zuid Hollands Landschap aan de slag met het hakken van griendhout en het knotten van de wilgen.
De lange wilgentakken werden ter plekke door een ervaren griendwerker verwerkt tot boonstokken voor de Krimpense Volkstuinvereniging De Amateur.



Aangehouden voor uitbuiting

Een Rotterdams echtpaar is dinsdag opgepakt voor het uitbuiten van tientallen Polen. De Inspectie SZW verdenkt de man en vrouw ervan het loon van de Polen te hebben achtergehouden. De Poolse werknemers konden niet zelf beschikken over hun inkomsten. Ze werden door het echtpaar ondergebracht in woningen en stacaravans in de regio Rotterdam. De inspectie heeft het huis van het Rotterdamse echtpaar doorzocht. Er zijn 3 caravans, 12 auto's en ongeveer 10.000 euro aan contanten in beslag genomen. De rechter-commissaris heeft de twee in bewaring gesteld.

.

Snelheidsboetes hier het hoogst

In Nederland zijn de boetes voor snelheidsovertredingen vergeleken met omringende landen het hoogst. Dat meldt RTL Nieuws zaterdag, dat de Nederlandse tarieven van snelheidsboetes met die in Spanje, Frankrijk, Duitsland, België en Luxemburg vergeleek.

Zo betalen weggebruikers in Nederland 110 euro voor een snelheidsoverschrijding van vijftien kilometer, terwijl daar in Duitsland twintig euro voor gerekend wordt en in Frankrijk 45 euro.


De Kerken Spreken via de LOK

De uitzending van de kerken wordt op zondag 12 februari verzorgd door De Ark.
Voorafgaande aan de kerkdienst is er van 09.30 tot 10.00 uur het kinderprogramma.

Om 10.00 uur wordt overgeschakeld naar De Ark voor de rechtstreeks uitzending van de kerkdienst.
Voorganger is: Dr. G. den Hartogh.

RADIOUITZENDINGEN LOK 1/2

Maandag 19.00-20.00 uur: Gewijde muziek: Dat ons loflied vrolijk rijze
20.00-21.00 uur: Kunstwaarde: Kunst en Cultuur
herhaling op vrijdag van 11.00 - 12.00 uur
Dinsdag10.00-12.00 uur: Op de koffie met… bij de Lok, ook op woensdag en donderdag
Woensdag 20.00-22.00 uur: Decennium Dick: Nieuws uit Krimpen
Donderdag 0.00-01.00 uur: 'k Zal Zijn lof zelfs in de nacht'

RADIOUITZENDINGEN LOK 2/2

Vrijdag 09.00-10.00 uur: Dat ons loflied vrolijk rijze Herh.
10.00-11.00 uur: Lok klassiek Herh.
11.00-12.00 uur: Kunst en Cultuur Herh.
19.00-21.00 uur: Decennium Dick Herh.
Zaterdag 10.00-12.00 uur: Zatermorgen met .....
12.00-13.00 uur: Jong van Hart
Zondag 0.00-01.00 uur: ‘k Zal Zijn lof zelfs in de nacht Herh.
9.30-12.00 uur: De kerken spreken
12.00-13.00 uur: Lok klassiek
18.30-20.30 uur: De kerken spreken: Sionskerk