kabelkrant archief 2002

De kabelkrant is gestopt per 16/7/2024

selecteer uit het archief
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Kabelkrant vrijdag 23 augustus

Dit is de kabelkrant van de Lokale Omroep Krimpen, die dagelijks actueel wordt uitgezonden in Krimpen- en Ouderkerk aan den IJssel. Nieuwstips en/of berichten voor de kabelkrant kunt u sturen naar:
Lokale Omroep Krimpen,
red. kabelkrant
Postbus 279
2920 AG Krimpen a/d IJssel
of faxen naar: 0180 55 20 11
internet: www.lokaleomroepkrimpen.nl

Het weer

Vrijdag:
Eerst zonnig, later kans op een bui.
Temperatuur: 20 graden.
Zwakke tot matige noordenwind.
Vannacht kans op een bui.
Temperatuur: 12 graden.

Zaterdag:
Soms zon, soms een bui.
Temperatuur: 20 graden.
Matige noordwestenwind.

Schiphol optimistisch

De luchthaven Schiphol lijkt zich sneller dan verwacht te herstellen van de gevolgen an de aanslagen van 11 september en de economische malaise. De directie verwacht over 2002 een lichte groei van het aantal passagiers en de hoeveelheid vracht ten opzichte van 2001.

Eerder was de directie nog uitgegaan van een lichte daling van beide.

Bolletjesslikkers hebben pech

Prins Willem-Alexander en prinses Maxima vertrokken woensdagavond anderhalf uur te laat uit Curacao. Hun vlucht liep vertraging op, omdat bolletjesslikkers massaal op deze vlucht hadden geboekt in de veronderstelling, dat de controle dan minder streng zou zijn.

Echter er werd streng gecontroleerd en de douane van de Nederlandse Antillen hield 99 vermeende bolletjesslikkers aan.

Mens houdt standbeeld zelf

Harry Mens heeft besloten om het standbeeld van Pim Fortuyn, dat hij laat vervaardigen door de beeldhouwster Daphne du Barry, voor zijn kantoor in Lisse te plaatsen. Dit om verdere commotie te voorkomen, aldus Mens. Fortuyn zal worden afgebeeld in zijn bekende 'at your service'-houding. Naar verluid zou het beeld levensgroot zijn.

In Rotterdam bestaan plannen om te komen tot een standbeeld voor het huis van Pim Fortuyn.

Eigen record gebroken

Gedurende de Kids Adventure Manifestatie in Rotterdam Ahoy hebben de deelnemende kinderen het wereldrecord Lego bouwen verbroken.

Samen met zieke kinderen in het Sophia kinderziekenhuis hebben zij een wereld gebouwd bestaande uit ruim 510.000 Legosteentjes. Het bestaande record werd vorig jaar tijdens de kindermanifestatie gezet.

De toekomst van Sparta

De adviescommissie die zich de afgelopen maanden heeft beziggehouden met de financieen van Sparta, vindt dat de club de laatste jaren tal van financiele kansen heeft laten liggen. Voorts adviseert zij, dat de Raad van Commissarissen een beperkte rol moet gaan spelen.

Sparta zou samenwerking moeten zoeken met een topclub, bijv. Feyenoord. Ook zou de club, nu een BV, aandelen moeten gaan uitgeven.

Verkeerscontrole

Tussen donderdagochtend zeven uur en half tien werd een verkeerscontrole gehouden op diverse locaties in Krimpen aan den IJssel.

Op de Middenwetering werd een bekeuring uitgeschreven en op de Oude Tiendweg werden er vijf uitgedeeld. Alle wegens het negeren van een linksafverbod.

Geit gestolen

Tussen woensdagavond zeven uur en donderdagochtend tien uur werd vanuit een weide aan de 's-Gravenweg een geitje gestolen.

De eigenares, een 48-jarige Rotterdamse, heeft aangifte gedaan.

Politie advies

Tijdens de vakantiemaanden is uw woning gevoelig voor inbraak.
De politie maakt u er nogmaals op attent uw woning goed te beveiligen tegen inbraak.

Mocht u belangstelling hebben om uw woning gratis te laten controleren op hang- en sluitwerk, of wilt u meer weten over het Politiekeurmerk Veilig Wonen, bel dan 0900-8844 (lokaal tarief).

Speelweek van 26 tot 30 augustus

Ook dit jaar gaat de speelweek zich afspelen op verschillende lokaties. Het huttendorp staat in het teken van een wereldreis, je kunt naar een poppentheater, meedoen aan zelfverdediging, voetballen, basketbal, veel dans, schaken, vissen enz.enz. Soms moet je van tevoren opgeven.

Meer info: lees het gele boekje wat je op school hebt gekregen of bel 't Onderdak 0180 - 55 20 44

Ontwerp een mozaiektegel school

Tijdens de traditionele speelweek van 26 t/m vrijdag 30 augustus tussen 10.00 en 16.00 uur bij Big Bear kan iedereen die dat wil, jong en oud, een mozaiektegel ontwerpen.

Voor het schoolplein van de nieuwe school in Lansingh-Zuid zijn 125 tegels nodig die een belangrijk onderdeel van een kunstwerk Isabelle Smeets zullen vormen.

Aanmelden: bij Big Bear tijdens de speelweek.

Programma 't Nut 1/3

Dit weekend rolt het bekende blauwe Nutboekje weer in de brievenbussen in Krimpen aan den IJssel. Wederom is het de programmacommissie gelukt een groot aantal zeer gevarieerde cursussen te organiseren.
Naast de bekende bewegings- en talencursussen, zijn er de kunst- en schildercursussen. Ook de literatuur is goed vertegenwoordigd. Voor degenen, die graag met hun handen bezig zijn: patchwork en quilten en een aantal kerstworkshops.

Programma 't Nut 2/3

Uiteraard zijn er de nodige lezingen en excursies, allemaal nieuwe onderwerpen, behoudens het ballet in Amsterdam in februari en de tuinenreis in juni.
Ook het groen komt aan bod; van tuin ontwerpen en biologisch tuinieren tot een aantal workshops, waar mooie dingen gemaakt worden.
Voorts is er een aantal lezingen over het impressionisme en de christelijke kunst in Catalonie.

Programma 't Nut 3/3

Het Nut heeft dit jaar een extraatje voor de leden. Een lid kan samen met een introduce een gratis bezoek brengen aan het Streekmuseum Crimpenerhof, rondleiding, koffie en drankje zijn in het bezoek inbegrepen. Inschrijfformulier in het boekje.

De cursusmarkt is op vrijdag 30 augustus van 18.30 tot 21.00 uur in De Tuyter. Daar meer informatie en mogelijkheid tot inschrijven. Inschrijven kan ook later bij het Nut-kantoor.


Arboretum Trompenburg

Zaterdag 24 augustus om 14.00 uur is er een zwaan-kleef-aan-wandeling langs de bloeiende borders. Een dskundige gids verteld niet alleen over de planten, maar ook over het ontstaan van deze meer dan honderd jaar oude tuin. Het Arboretum Trompenburg is deze dag geopend van 10.00 tot 16.00 uur.

Toegang € 2,25, deelname aan de wandeling € 2,25 boven de entreeprijs.
Adres: Honingerdijk 85, Rotterdam.

Lowlands Festival

Het Lowlands Festival schijnt uitverkocht, maar Martijn kan door omstandigheden niet van zijn twee kaarten gebruik maken. Hij zoekt mensen die ze over willen nemen tegen de kostprijs, € 100,- per stuk.

Ben je geinteresseerd bel dan 06 - 48 35 73 96.
Hij woont Krugerlaan 24, Berkel en Rodenrijs.

Kerkdienst zaterdag 24 augustus

DE BRON
Parochie Heilige Maria Koningin
19.00 uur: Geen Eucharistieviering

Kerkdiensten zondag 25 aug. 1/5

IJSSELDIJKKERK

10.00 uur:Ds. C.C.A. Melgers
18.30 uur:Geen dienst, zie De Rank

DE RANK
10.00 uur:Ds. G. Hamoen
18.30 uur:Dr. G. den Hartogh
Gezamenlijke Kortlanddienst


Kerkdiensten zondag 25 aug. 2/5

DE ARK

10.00 uur:Dr. G. den Hartogh
18.30 uur:Geen dienst, zie De Rank

DE WINGERD
10.00 uur:Mevr. A. Hagoort



Kerkdiensten zondag 25 aug. 3/5

SIONSKERK

10.00 uur:Ds. A. Beens
18.30 uur:Ds. P. van Duijvenboden

REHOBOTHKERK
10.00 uur:Ds. M. Messemaker
18.30 uur:Dr. M.J. Paul

Kerkdiensten zondag 25 aug. 4/5

IMMANUELKERK

08.45 uur:Ds. J.B. de Rijke
10.30 uur:Ds. J.B. de Rijke
14.45 uur:Leesdienst
16.30 uur:Leesdienst

DE TUYTER
Evangelische Gemeente Krimpen
10.00 uur:Tom Boontje
aparte kinderdienst

Kerkdiensten zondag 25 aug. 5/5

DE BRON
Parochie Heilige Maria Koningin

11.00 uur:Eucharistieviering met liederen



De kerken spreken via de LOK

Zondag 25 augustus tussen 09.30 en 12.00 uur wordt het programma 'De kerken spreken' verzorgd door de Immanuelkerk.
Van 09.30 tot 10.00 uur wordt begonnen met het kinderprogramma.

Om 10.00 uur wordt er overgeschakeld naar de Immanuelkerk aan de Estafette voor de rechtstreekse uitzending van de kerkdienst. In deze dienst gaat voor ds. J.B. de Rijke.




Uw activiteiten op de kabelkrant

De LOK-Kabelkrant geeft u de mogelijkheid uw niet-commerciele-activiteiten gratis 24 uur op de kabelkrant te plaatsen. Bijv: sport, jeugd, jongeren, cultuur, ouderen, welzijn, maatschappelijk werk, recreatie, hobby, dieren, natuur, nieuws enz.enz.

Uw bericht aan: LOK, red. Kabelkrant,
Postbus 279, 2920 AG Krimpen aan den IJssel, of afgeven in de studio in De Tuyter.
Tel: 0180 - 55 21 11. Fax: 0180 - 55 20 11.

Programma Ochtendeditie

Zaterdag 24 augustus van 10.00 tot 12.00 uur zendt de LOK het Programma Ochtendeditie uit. Deze keer:

-Krimpens zwemkampioen Stefan Groeneweg
-Manifestatie De Johannes Brug
-Het krantenoverzicht

Samenstelling en presentatie: Margaret Roeloffs.

LOK-Radio

Naast deze kabelkrant verzorgt de Lokale Omroep Krimpen ook radiouitzendingen.
LOK-Radio is te ontvangen via:

Kabel87.5 MHzStereo met RDS
Ether106.0 MHzMono met RDS

Heeft u berichten, stuur deze naar de redactie: LOK, redactie radio, Postbus 279,
2920 AG Krimpen aan den IJssel,
of faxen naar: 0180 55 20 11.
Info: www.lokaleomroepkrimpen.nl